Az olvasás hónapja 2018

2018.12.02 14:08

Mint minden évben, idén is megrendeztük iskolánkban az "Az olvasás hónapja az iskolai könyvtárban". Igyekeztünk különféle programokat szervezni, melyen a tanulók "közelebb kerülhettek" a könyvekhez, az olvasáshoz. A kisebbek mesedélutánon olvasgattak magyarnépmeséket, Andersen meséit. Rajzversenyen mutatták be kedvenc mesehőseiket. A felsősök "szinházasdit" játszhattak. szinpadra vittek irodalmi műveket. Szavaló versenyen tapasztalhattuk meg művészi tehetttségóket. Olvasó esteken beszélgettek kedvenc könyveikről. 

© 2013 Minden jog fenntartva.

Készíts ingyenes honlapotWebnode